מאמרים

הסודות הכמוסים של "פסטיבל בבית" ומלון פרימה רויאל בירושלים

נכתב על ידי פרימה בלוג.

 

 

 

אחת הדרכים הטובות לבילוי היא ספונטניות, הפתעה והתרגשות. דמיינו לעצמכם שאתם מגיעים למלון למשך שעה בלבד, אבל כבר בקבלה מציידים אתכם במפתח לשלושה חדרים והזדמנות להציץ לעולם שלא הכרתם...

פסטיבל בבית במלון פרימה רויאל בירושלים

 

פסטיבל בבית הוא פסטיבל המזמין את הקהל הרחב לבקר בבתי האמנים ולהכיר אותם בסביבה הטבעית שלהם. השנה פסטיבל בבית הרחיב את מוקדי הפעילות וישכן עשרות אמנים בחדרי מלון פרימה רויאל. משתתפי הפסטיבל יגיעו לקבלה של המלון יקבלו שלושה מפתחות לשלושה חדרים בהם מתקיימים אירועי תרבות ייחודיים, והאורחים יגיעו לחדר ויזכו ל"הופעה פרטית" מקורית שונה ומסקרנת.

מדובר בדרך חדשה לגמרי לבלות. בכל חדר יחכה לכם סוד. כ-40 אמנים, אנשי וידאו וסאונד, שחקנים, מוזיקאים, חדרניות, טבחים, כותבים ובמאים ייצרו, ביחד ולחוד, חוויות פרטיות וחד פעמיות לכל צופה וצופה. יותר מזה לא נוכל לגלות.

לפרטים נוספים כנסו ללינק הבא:

http://www.prima.co.il/tuk-tuk

ירושלים היא עיר עם נשמה, ובירושלים בית הוא אף פעם לא רק בית. מאחורי כל דלת יש אוצר של סיפורים, סודות ותחושות. זו השנה הרביעית של פסטיבל בבית המאפשר לנו להיכנס לבתים מסוגים שונים ולצפות מקרוב מאוד, באירוע תיאטרלי-פרפורמטיבי שנובע מהמרחב בו הוא מתקיים. בין קירות הבתים השונים תזכו לחוויה אמנותית אינטימית ואישית - שתאיר את הבית, את היצירה ואתכם באור חדש, ותמשיך להדהד בראשכם גם זמן רב  אחרי שתסגרו את הדלת ותצאו לדרככם.

גם השנה, ביקור מושלם בפסטיבל בבית יהיה מורכב משיטוט בין בתים ופתיחה של יותר מדלת אחת בכל ערב. ההמלצה שלנו: כנסו לרשימת המופעים, בדקו איזה חבילה מתאימה לכם באיזה יום וסמכו עלינו. שווה להגיע ליותר מאירוע אחד, ככה תחוו את הפסטיבל בצורה אולטימטיבית.

לפרטים נוספים, כנסו ללינק הבא:

http://www.jerusalemseason.com/content/event/in-house-heb#sthash.tVrALxnC.dpuf

לחצו כאן למידע נוסף על דילים ומבצעים בירושלים