מאמרים

ארבע סיבות טובות להאזין למוזיקה בכל יום

נכתב על ידי פרימה בלוג.

אוהבים מוזיקה? עכשיו תגלו מה היתרונות הנוספים של המוזיקה בחייכם

הייתם מסוגלים לדמיין את חייכם ללא מוזיקה? מוזיקה מרגיעה, מקפיצה, משמחת, מנחמת, אבל ידעתם שהיא יכולה לסייע בטיפול בבעיות לב למשל? כל הסיבות למלא את חייכם בתווים וצלילים...

האם שמתם לב למוזיקה שמתנגנת באמצע סצנה מותחת בסרט? יש צלילים מסויימים שמותאמים בדיוק להעלאת המתח והחרדה בגוף? האם שמתם לב ששיר מסויים שמתנגן גורם לכם להתרגשות ולתחושת אהבה? יש צלילים מסויימים, אחרים שמותאמים בדיוק לגרום לכם להרגיש התרגשות ואהבה...

כל כך הרבה מחקרים נעשו בשנים האחרונות והוכיחו מעל לכל ספק כי למוזיקה יש השפעה ישירה על המוח שלנו, השפעה ישירה וכל כך חזקה, שאחרי הכתבה הזו ברור שתבינו כמה חשוב לשלב מוזיקה בחיינו.

 

 

 

אושר

מחקר שנערך לאחרונה הראה כי אנשים שנחשפו למוזיקה משמחת 12 דקות ומעלה דיווח על עלייה משמעותית במצב הרוח שלהם. ההמלצה שלנו, צרו לכם פלייליסט במובייל או על גבי דיסק און קי וקחו אותו אתכם לדרכים, תגלו שאתם הופכים לנהגים הרבה פחות עצבניים עם מוזיקה משמחת שמתנגנת במכונית.

איזה שירים משמחים אתם מכירים ועל איזה שיר אתם ממליצים? מוזמנים לספר לנו בתגובות לכתבה זו ונשמח לייצר יחד אתכם את הפלייליסט השמח של פרימה.

.

 

למוזיקה נולד

ידוע כבר שנים כי העובר מתחיל לפתח את מערכת השמיעה בשבועות 19-17 להריון. מחקרים רבים שבוצעו בסיוע אולטרסאונד, הראו השפעה ישירה של המוזיקה על העובר: בתגובה לצלילים העוברים זזים, בועטים, משנים תנוחה ואף מגבירים או מאטים את קצב הלב באופן דרמטי ומיידי, סיבה מצויינת לנשים בהריון להאזין למוזיקה שמחה בשעות היום ולמוזיקה מרגיעה ומרדימה בשעות הערב.

 

 מוזיקה והריון

מוזיקה ותנועה

התגובה הראשונה של מרבית האנשים שמאזינים למוזיקה היא של תנועה וריקוד. זה בכלל לא מםתיע שמחקרים גילו שלמוזיקה יש השפעה ישירה על האזור במוח שאחראי על המערכת המוטורית, גם אם היא פגועה ברמה כזו או אחרת.

 

וזו סיבה מצויינת להשמיע מיד מוזיקה מקפיצה ולהתחיל להניע את הגוף... 

  

סיפוק ומוזיקה

מוזיקה יכולה לגרום לנו לתחושה של סיפוק תיזכרו איך אתם מרגישים בהופעה של זמר או להקה אהובים, בערב שירה בציבור ואפילו האזנה למוזיקה בטקסים מעוררת תחושה של סיפוק ואחדות.

זה הרגע להציץ במופעי המוזיקה שיתקיימו ברחבי הארץ בקיץ הקרוב, לבחור את האירוע הקרוב ביותר ללבכם ולרכוש כרטיסים! חיים רק פעם אחת, כדאי מאוד שנהיה מסופקים בחיים שלנו 

הופעה מוזיקה

איזו מוזיקה אתם אוהבים? ואיך אתם משלבים מוזיקה בחייכם?

 

אחת הדרכים שאנחנו ממליצים לכם לשלב מוזיקה בחייכם היא במהלך החופשה שלכם! חופשה מספקת זמן איכותי להנאה ואושר, ולאחר קריאת הכתבה הזו ברור שבכדי להגביר את ההנאה והאושר כדאי מאוד לשלב מוזיקה בחופשה. מלון פרימה מיוזיק באילת הוא מלון בקונספט של מוזיקה, תוכלו להגיע למלון עם הדיסקים שלכם ולהאזין להם בחדר במערכת השמע שתמצאו בחדר שלכם, כשתעלו ותרדו מהקומה שלכם ללובי או לבריכה, בהמתנה למעלית תאזינו למוזיקה שמאפיינת את הקומה שלכם, במלון חדר נוסטלגיה עם מוזיקה מכל הזמנים, אולפן הקלטות ועוד.

המידע המלא על המלון, בקישור הבא:  מלון באילת פרימה מיוזיק

 

מוזיקה בחופשה