מאמרים

חמישה טיפים לחופשה מושלמת

נכתב על ידי פרימה בלוג.

כולנו יוצאים לחופשה משפחתית עם התרגשות וציפייה גדולה בלב. אנחנו מצפים ליהנות יחד, מהמלון, מהילדים, מבן/ת הזוג, מהאזור... בפועל, פעמים רבות אנחנו חוזרים מהחופשה יותר עייפים ממה שיצאנו, ולא תמיד מצליחים למצות את כל הציפיות של כולם...

 

אם כך, מה הם חמשת הטיפים שלנו לחופשה מושלמת?

1.      לפני היציאה לחופשה, תשאלו כל אחד מבני המשפחה מה הכי בא לו לעשות בחופשה. נסו לשלב לפחות דבר אחד ואפילו שני דברים שחשובים לכל אחד מכם.

2.      תשאלו כל אחד מבני המשפחה – מה חשוב לו שנביא איתנו כדי שיהיה לו כיף. מקסימום נסחוב קצת יותר מדיי ויהיה לנו איזה דובי ושמלה מיותרים במזוודה, אבל עצם השאלה גורמת לכל אחד להרגיש שזו הולכת להיות חופשה מיוחדת בשבילי, חופשה שבה מתייחסים גם למה שחשוב לי.

3.      אם יש שני מבוגרים עם הילדים, אל תחששו להתפצל. עדיף לפעמים להתפצל, למשל אמא והבנות הולכות לשופינג בקניון, בזמן שאבא והבן הולכים לזרוק כדור לסל או לשחק טניס. כמובן שלא נתפצל במשך כל זמן החופשה, אבל פה ושם, זה רק יגרום לכולם ליהנות יותר.

4.      תבררו קצת מראש על יעד החופשה שלכם, גם כשזה בארץ, וגם כשזה במקום שביליתם בו אינספור פעמים... תמיד יש חידושים, אטרקציות חדשות ומלהיבות באזור, מסעדה נהדרת שנפתחה, איזה אירוע תרבותי מעניין – כדאי להכין קצת שיעורי בית ולא להחמיץ את הדברים הנפלאים שקורים בסביבה שלכם.

5.      תבחרו מלון שעונה בדיוק על הצרכים שלכם. תבררו מה הביקורות על המלון, ניתן לבדוק באתר של המלון או ב Trip Advisor, המלון שבו תתארחו ישפיע מאוד על ההרגשה שלכם בחופשה. חשוב לשים לב לרמת השירות במלון, לניקיון, תבררו מראש אילו פעילויות מתקיימות במלון, מה המיקום של המלון ביחס למקומות בהם תירצו לבלות.  וכל דבר שחשוב לכם במלון.

 

קצת מחשבה ותכנון מראש יבטיחו לכם שההשקעה בחופשה תהיה משתלמת במיוחד, ושכל בני המשפחה יחזרו עם חיוך רחב וזיכרונות  נעימים J

 

 

חופשה נעימה