מאמרים

כבר לא חם! מדוע כדאי לצאת לחופשה בסתיו באילת?

נכתב על ידי פרימה בלוג.

הרבה מאוד ישראלים אוהבים לצאת לחופשה בקיץ באילת, אך יש לא מעט אנשים שהחום הכבד בקיץ האילתי מרתיע אותם, הסתיו הוא החופשה המושלמת עבורם מאחר ומזג האוויר כל כך נוח ונעים, אבל יש עוד כמה יתרונות ליציאה לחופשה באילת דווקא בסתיו

חופשה בסתיו באילת

 ביקור באטרקציות  באילת - בקיץ העומס על הקופות הוא גדול וכן בתוך האטרקציות כל סיבוב נמשך זמן רב ולעתים צפוף ולא כל כך נעים. בסתיו לעומת זאת העומס על הקופות פוחת כמות האנשים בכל אטרקציה קטן ואתם יכולים ליהנות הרבה יותר

הנסיעה לאילת - במקרה שבחרתם לנסוע ברכב הפרטי לאילת, הכבישים יהיו פחות עמוסים, מזג האוויר יהיה נוח ולא יקשה עליכם בנסיעה, וגם תוכלו לעצור בדרך בכביש הערבה או באזור המכתשים לטיול קצר במהלך הנסיעה, כיוון שנעים ונוח בחוץ. כמו כן, בעיר אילת עצמה, לא תסבלו מפקקים שאינם מאפיינים את העיר, אלא בתקופות הקיץ והחגים.

המזרקה החדשה - נכון שהמזרקה החדשה והמנגנת היתה שם גם בקיץ, אבל אין ספק שיהיה הרבה יותר נעים בסתיו כשלא כל כך חם ויש הרבה פחות אנשים.

המזרקה המנגנת באילת

שופינג באילת - הרבה מאיתנו בוחרים באילת כיעד לחופשה המשלבת שופינג ללא מע"מ, עכשיו תוכלו ליהנות משופינג ללא מע"מ עם מבצעים סיילים מיוחדים לתקופת הסתיו.  גם בקניונים ובחנויות הלחץ יהיה הרבה פחות עמוס מחודשי הקיץ והחגים. ואם בא לכם לגוון את החופשה עם החלקה על הקרח, בטוח שלא תצטרכו להמתין בתורים ארוכים וממושכים כפי שהיה בקיץ או בחגים.

ספורט ימי - גם בקיץ אפשר ליהנות משלל אטרקציות ספורט ימי באילת, אבל בסתיו יהיו פחות תורים, יהיה פחות חם, המחירים יהיו נמוכים יותר, ותוכלו באותו תקציב לחופשה באילת, להספיק לעשות הרבה יותר.

רוצים לצאת לחופשה במלון באילת

לחצו על הקישור הבא

מלון פרימה מיוזיק באילת