מאמרים

חופשת עסקים בישראל – Business with Pleasure

נכתב על ידי פרימה בלוג.

אין שתי מילים שמתחברות פחות מחופשה ועסקים. חופשה היא הזמן לשחרר את הלחץ מחיי היום יום, היא הזמן לקבל השראה ולהירגע, ואילו עסקים מתחברים עם עבודה, מסגרות ומחויבויות. יחד עם זאת, פעמים רבות אנשי עסקים נדרשים לנדוד הרחק ממקום מגוריהם לצורך קיום פגישות או ישיבות עסקיות, לעתים נדרשת יותר מפגישה או ישיבה אחת בשעות לא שגרתיות, ואז עולה השיקול לבחור מלון ללילה כדי לנוח בין הפגישות וכדי להגיע רענן וממוקד לפגישה.

נסיעת עסקים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הרי כל פגישה שלך מייצרת לך ערך חשוב לעסק או למקום העבודה והנוכחות שלך בפגישה בריכוז מקסימלי ובאופן שמאפשר לך לבצע את המשימות על הצד הטוב ביותר חשובה מאוד להצלחתך. וזה בהחלט הגיוני לשלב לילה במלון כחלק משגרת הפעילות העסקית שלך.

וכשצריך לבחור מלון לשהייה במהלך הפגישות העסקיות שלך חשוב לבחון מספר דברים:

1.עלות מול תועלת

הרי מדובר בהוצאה עסקית ולכן חשוב לבחור במקום שהעלות שלו סבירה ומוצדקת ואינה מכבידה כלכלית.

2.קירבה למקום הפגישות

הרי זה ידוע כי בנדל"ן יש שלושה פרמטרים משמעותיים: "מיקום, מיקום, מיקום". כך גם בבחירת "בית ללילה" חשוב לבחור מקום שנמצא קרוב ככל האפשר למקום הפגישות, או שיש גישה קלה ונוחה ממנו למקום הפגישות שלך.

3.שקט ורוגע

חשוב לוודא כי המקום משדר אווירת עסקים שקטה ונינוחה, ומתאימה לאנשי עסקים, בדרך כלל שהייה קצרה בלובי המלון תגלה מיד את התאמת המקום לצורך זה.

4.ניקיון ונוחות

חשוב מאוד לוודא כי מדובר במקום נקי, וכי החדרים מעוצבים ומאובזרים בצורה טובה שתאפשר לך להרגיש נינוחות ושלווה.

נסיעת עסקים

5.שירות אדיב וחם

ככל שהשירות אדיב יותר ואף חם ומשפחתי כך תשתפר חוויית "חופשת העסקים" שלך. חשוב מאוד לבחון מה רמת השירות במלון, וניתן למצוא זאת בקלות באתר האינטרנט של המלון תחת קטגוריית ההמלצות על המלון, או ברחבי רשת האינטרנט, זו דרך מצוינת לוודא כי מובטח לך שירות איכותי.

6.מזון ומשקאות

מלון מושלם יהיה כזה שגם מאפשר לקבל ארוחות איכותיות ומשביעות, דבר שיחסוך לך את הצורך לתור אחר ארוחה טובה בבוקר לפני צאתך לפגישות או בסוף היום כשהעייפות כבר משתלטת.

7.שירותים נוספים או הק"מ הנוסף...

אמנם המלון אמור לשרת אותך למטרת עסקים, אך מי אמר שלא ניתן לשלב עסקים והנאה? אפשרויות נוספות שמעלות את ערך המלון הם: חדר כושר, ספא, שירותי משרד, טרקלין עסקים ועוד מתקנים שיש למלון להציע ומשפרים את השהייה שלך.

 

פעמים רבות אנשי עסקים חוששים או נמנעים מסיבות כאלה ואחרות להזמין לינה במלון לצורך פגישות עסקים, חשוב להבין כי גם בהיבט הכלכלי, מדובר בהוצאה מוכרת, ומדובר בנוחות אחרת לחלוטין. אין ספק שנוחות כזו יכולה להעלות משמעותית את האפקטיביות שלך בתוך הפגישות, לשפר באופן משמעותי את מצב הרוח שלך דבר שמוקרן בפגישות ומוביל להצלחה גדולה יותר. אמנם בעסקים חשובה התוצאה, אך חשובה גם הדרך.

אנו ברשת מלונות פרימה מבינים לעומק את הצורך של אנשי עסקים ב"בית שני" לצורך פגישותיהם. יש אנשי עסקים שגרים בצפון הארץ או בדרומה וזקוקים להגיע לפגישות עסקיות במרכז הארץ. ומנגד יש אנשי עסקים שגרים במרכז הארץ וצריכים להגיע לפגישות עסקיות בצפון הארץ או בדרומה – לרשת מלונות פרימה 11 מלונות בפרישה ארצית – מאילת בדרום ועד לטבריה בצפון, כל מלונות הרשת ערוכים ומוכנים לקלוט אורחים עסקיים ומודעים היטב לצרכים של אנשי עסקים שזוכים אצלנו לשירות מקצועי עם חיוך חם ואווירה מחבקת.

קבלה במלון

לפרטים נוספים על מלונות פרימה כנסו לאתר האינטרנט של הרשת ותגלו עולם שלם של חוויות בפרימה:  http://www.prima.co.il/