סופגניות בריאות לחנוכה

נכתב על ידי פרימה בלוג.

לכבוד חג החנוכה אנו מציעים לכם מתכון חגיגי ובריא לסופגניות - לא הטעם המוכר, אך טעים מאוד והרבה יותר בריא! מוזמנים לנסות בבית :-)

להלם מתכון השף שלנו לסופגניות בריאות:

סופגניות בריאות לחנוכה

 

יוצאים לחופשת חורף? מה תעדיפו חופשת אקסטרים או חופשה רגועה?

נכתב על ידי פרימה בלוג.

יוצאים לחופשת חורף? מה תעדיפו חופשת אקסטרים או חופשה רגועה?

כששואלים איזו חופשה אתה מעדיף אקסטרים או רגוע? נדמה כאילו יש שתי אפשרויות או חופשה רגועה או חופשת אקסטרים, אבל כששואלים אותך במרכז ההזמנות של פרימה איזו חופשה אתה רוצה יש אחת עשרה אפשרויות שונות!

איך יכולות להיות כל כך הרבה אפשרויות במרכז הזמנות של רשת מלונות אחת? כיוון שכל מלון ברשת הוא מלון קונספט עם רעיון אחר! החל בפרימה מיוזיק בדרום, מלון שכל הקונספט שלו הוא קונספט מוזיקלי קצבי – הקצב שמתאים לעיר אילת. המוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהמלון החל בעטיפות של תקליטים שמעטרות את קירות המסדרונות במלון, דרך הסגנון המוסיקלי המושמע בכל קומה בהמתנה למעלית ומלווה בתמונות של הסגנון המוזיקלי – החל בקלאסי וכלה במוסיקה ים תיכונית. יש במלון חדר נוסטלגיה עם פטיפון ותקליטים וניתן להזמין בקבלה איזו מוסיקה שתרצו ולעלות לחדר, וכמובן, איך לא – אולפן הקלטות בו האורחים יכולים לשיר ולהקליט לעצמם דיסק לקחת הביתה.

נוסטלגיה מוזיקלית בפרימה מיוזיק אילת

כל הסיבות לצאת לחופשה באילת דווקא בחורף

נכתב על ידי פרימה בלוג.

רוחות סתיו כבר מנשבות, ובימים אלו כולנו כבר מתכרבלים בערב בסלון ועוד מספר שבועות הארון ילבש חורף. כולנו כבר מתגעגעים לרגעים קרירים יותר, אך כשהחורף מפציע הגוף מתגעגע לטיפה של שמש וחום. אחד הדברים האהובים עליי ביותר הן חופשות חורף באילת. הקרדיגן חוזר למזוודה מיד עם ההגעה למלון ומאותו רגע הבגדים העיקריים הם טי-שרטים וגופיות. שוב מטיילים בסנדלים וכפכפי ים.