סתיו בסיטי תל אביב

נכתב על ידי פרימה בלוג.

צבעי הסתיו מביאים לעיר ללא הפסקה תחושה אחרת שמרחפת באוויר וחודרת לנשמה. משהו רגוע יותר בתוך כל הדינמיקה המטורפת של העיר שלא נחה. יצאנו לסיור בתל אביב בבוקר סתווי כשאת היום התחלנו בארוחת בוקר במלון שלנו "פרימה סיטי תל אביב" ברחוב מאפו 9. ארוחת הבוקר היתה דשנה וטעימה, הכל טרי ומבחר מעולה של אפשרויות. החלטנו לתור את העיר ברגל, בדיוק כפי שאנחנו עושים בטיולים בחו"ל. התחלנו בירידה לשפת הים שנמצא חמש דקות מהמלון והמשכנו  לכיוון דרום מתוך כוונה להתקרב לאזור אלנבי.

חופשה סתווית בירושלים

נכתב על ידי פרימה בלוג.

הסתיו היא עונה נהדרת לטיול נינוח בסמטאותיה של ירושלים. השמש עדיין מלטפת וחמימה ובערב נכנסת לעיר צינה קלה ונעימה שהופכת סיורים רגליים לחוויה רגועה ונעימה. על מנת לעזור לכם להחליט על חופשה סתווית בירושלים פנינו למומחים ממלון פרימה פארק בירושלים שעזרו לנו לערוך  עבורכם כמה רעיונות מומלצים לחופשה בעונה זו בירושלים.

 

רשת מלונות פרימה מציגה: מלון עם רעיון - טרנד מלונות הקונספט שכובש את הארץ

נכתב על ידי פרימה בלוג.

הישראלים כבר הצביעו ברגלים! אנו רואים כיצד הדרישה לחופשות מבוססות תוכן תופסת תאוצה; רשת מלונות פרימה מציעה פתרון לדרישה

החופשה הישראלית עוברת שינוי משמעותי בשנים האחרונות. נופש "בטן גב" כבר לא מספק את הנופשים. אלה מחפשים נופשים עם ערך מוסף, נופש עם תוכן אמיתי, כזה שישאיר חותם. והנופשים מעדיפים לנפוש במלונות שמספקים להם חוויות מגוונות.

מגמה זו אינה חדשה בעולם, אבל היא צוברת תאוצה בארץ רק בשנים האחרונות. הרעיון שעומד בבסיס המגמה הזו הוא כי מלונות כבר כמעט אינם נבדלים זה מזה ברמת "המוצר", כולם כמעט מציעים את אותם שירותים, ולכן יש רצון בחוויית נופש אחרת, שתפנה יותר לצרכים הרגשיים והאינטלקטואליים של הנופשים.