הגרסה של רשת מלונות פרימה ללביבה חמה ומתוקה

נכתב על ידי פרימה בלוג.

 כמו בכל חג, גם הפעם חשבנו מה ישמח את האורחים שלנו ואת לקוחותינו, איזה תוכן יעניין אותם בתקופה הזו של השנה – והגענו למסקנה ברורה: חלק מהנאות חגי ישראל קשורות לאוכל – איך לא? ולאחר שכבר טעמנו את כל סוגי הסופגניות החביבות עלינו, הגיע תורן של הלביבות! 

אם אתם עדיין מתעניינים בסופגניות מיוחדות, תוכלו לקפוץ ולבקר בכתבה שהכנו זנה שעברה ובה תמצאו מתכון לסופגניות בריאות

אז למי שאוהב גיוון גם בתחום הלביבות אנו ממליצים על לביבות מיוחדות לחנוכה, ובכדי שיהיה מקום לכולם, הוספנו גם מתכון ללביבות טבעוניות, אז בלי הרבה דיבורים: בואו ניגש למלאכה:

לביבות טבעוניות לחנוכה

פעילויות לחנוכה מהגליל ועד אילת – צרור המלצות מפרימה מלונות

נכתב על ידי פרימה בלוג.

חג החנוכה מתקרב וזה הזמן שמתחילים לחשוב ולתכנן את חופשת החנוכה. הארץ מתמלאת בשלל פעילויות מרתקות מצפון ועד אילת, ואנחנו החלטנו להקל עליכם ולספר לכם על הפעילויות המעניינות ביותר שמצאנו.

חנוכה ברשת מלונות פרימה

נתחיל בפעילויות המעניינות באזור הגליל:

פסטיבל טעם כנרת - "טעם השלום", עמק הירדן,18-27 לדצמבר 

פסטיבל טעם הכנרת חוגג השנה עשור, עשור של הצלחות וטעמים מפתיעים ומרגשים. ניכר כי גם השנה הכינו לנו הפנינג גדוש בתכנים מושקעים לכל המשפחה, מעולם התיירות והקולינריה. בנוסף, מציינים גם עשרים שנה להסכם השלום עם ירדן, ובהתאם הפסטיבל יעסוק ב"טעם השלום". כשאנחנו חושבים על שלום, אנחנו חושבים על הרמוניה ונינוחות וזה מתגלגל נפלא על הלשון... 

באירוע הפתיחה של הפסטיבל, השף אילן רוברג יגיש ארוחה בהשראת הארוחה שבישל לפני 20 שנה, במעמד חתימת הסכם השלום עם ירדן, שהוגשה ליצחק רבין ולמלך חוסיין. האירוע יתקיים ביום חמישי, ה-18/12 במסעדת רוברג.

כל מה שרציתם לדעת על חמשושלים ולא העזתם לשאול

נכתב על ידי פרימה בלוג.

בארבעת סופי השבוע של חודש דצמבר יתקיימו הרבה מאוד אירועים ופעילויות בעיר ירושלים תחת הכותרת של "חמשושלים".למעשה מדובר בפסטיבל ענק שמתקיים בו זמנית בהרבה מאוד מקומות ומציע לתיירים המבקרים בעיר חווית חורף לוהטת.

חורף ירושלמי

לרשת מלונות פרימה ארבעה מלונות בעיר ירושלים: פרימה רויאל, פרימה המלכים, פרימה פאלאס ופרימה פארק בכולם תוכלו ליהנות ממבצעים ומחירים מאוד אטרקטיביים שיהפכו את חופשת החורף הירושלמית שלכם לחוויה אחרת ומיוחדת.

החלטנו להעלות לכאן את ההמלצות שלנו לסופי השבוע הקרובים, ולספר לכם על הפעילויות המעניינות ביותר במסגרת חמשושלים. ונתחיל באירועים המוצעים ברחבי העיר ללא עלות.