חופשת עסקים בישראל – Business with Pleasure

נכתב על ידי פרימה בלוג.

אין שתי מילים שמתחברות פחות מחופשה ועסקים. חופשה היא הזמן לשחרר את הלחץ מחיי היום יום, היא הזמן לקבל השראה ולהירגע, ואילו עסקים מתחברים עם עבודה, מסגרות ומחויבויות. יחד עם זאת, פעמים רבות אנשי עסקים נדרשים לנדוד הרחק ממקום מגוריהם לצורך קיום פגישות או ישיבות עסקיות, לעתים נדרשת יותר מפגישה או ישיבה אחת בשעות לא שגרתיות, ואז עולה השיקול לבחור מלון ללילה כדי לנוח בין הפגישות וכדי להגיע רענן וממוקד לפגישה.

נסיעת עסקים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיירות אורבנית - סיור בשוק התקווה

נכתב על ידי פרימה בלוג.

 

כשחושבים על תיירות בתל אביב, חושבים על שפת הים, על המוזיאונים, על מוסדות התרבות, הפעם אנחנו רוצים לקחת אתכםלסיור לא שגרתי ואף מפתיע, הכולל טעמים וריחות אחרים – טיול בשכונת התקווה בתל אביב

 

סיור בשכונת התקווה שלא היכרתם

הסיור שלנו מתחיל באצטדיון המיתולוגי של קבוצת הכדורגל של בני יהודה,

המוסיקה של החיים

נכתב על ידי פרימה בלוג.

מוזיקה משפיעה בד בבד, הן על התפתחות המוח והן על המצב הנפשי והמנטלי שלנו. לאחרונה מקובל להשמיע מוסיקה לתינוקות החל מגיל ינקות ואף כשהעובר בבטן- משמיעים לו מוזיקה. אבל איך משפיעה המוסיקה על המוח? בואו נבין...

 השפעת המוזיקה על התפתחות המוח

הידעת כי מחקרים אחרונים מצביעים כי האזנה למוזיקה קלסית יכולה לשפר את האינטליגנציה? במחקר גילו כי אנשים שמאזינים למוזיקה קלסית, כדוגמת: מוצרט, בטהובן, בך ודומיהם, שיפרו את יכולת ההיקש המרחבי שלהם ב 8 או 9 נקודות במבחן האיי-קיו, וזאת יותר מאשר בהאזנה למוזיקה אחרת. ונשאלת השאלה - מהי יכולת ההיקש המרחבי, ומה תרומתה לחיינו? ובכן יכולת ההיקש המרחבי היא היכולת לדמיין תבניות ולסדר אותן ברצף מסוים. יכולת זו משמשת לפתרון בעיות בתחומי הארכיטקטורה וההנדסה, וגם בחיי היום-יום.

השפעת המוזיקה על המוח

 

מעניין לגלות כי גם היכולת הצילומית משתפרת מאוד בעת האזנה למוזיקה קלסית, חשבו מתי אתם זקוקים לשיפור ביכולת הצילומית שלכם, ונסו לשלב האזנה למוזיקה קלסית בעת ביצוע משימות הדורשות יכולת צילומית.