לילה לבן עם מלונות פרימה בתל אביב

נכתב על ידי פרימה בלוג.

גם אתם מחכים ללילה הלבן של תל אביב - לילה ללא שינה במסגרתו ניתן ליהנות יותר מתל אביב, יותר מוזיקה, הופעות ומסיבות, יותר תאטרון, מחול וקולנוע, יותר אמנות, יותר ספרות ושירה, יותר סיורים והרצאות והרבה יותר תרבות זמינה במשך כל הלילה ברחבי העיר ללא הפסקה

לילה לבן בתל אביב 

 

תחרות הצילום של ישראל: תחרות מצלמים 6:6

נכתב על ידי פרימה בלוג.

תחרות צילום 66

לכבוד יום העצמאות ה-66 של מדינת ישראל – יצאה לדרך תחרות הצילומים הגדולה של ישראל!

רשת מלונות פרימה בשיתוף עם איגוד האינטרנט הישראלי ובית ספר לצילום "גליץ" החליטו לפתוח תחרות נושאת פרסים תחת הכותרת "מצלמים 6:6" כאשר כל הצילומים חייבים להיות קשורים לישראל, בקטגוריות הבאות: ארכיטקטורה וטקסטורה בישראל, טבע וצבע בישראל, חוויה מחופשה בישראל. מרגע פתיחת התחרות לפני כשבועיים הועלו לאתר התחרות מאות תמונות ביניהן תמונות מרהיבות ומרגשות במיוחד וב – 20 ביוני תנעל התחרות וחבר שופטים מכובד יבחר את הזוכים בתחרות.ים המלח - צולם מגג מלון ספא קלאב ים המלח   קטגוריה: חוויה מחופשה   צילום: שי שמואלי

ים המלח - צולם מגג מלון ספא קלאב ים המלח  קטגוריה: חוויה מחופשה    צילום: שי שמואלי

מה זו חופשה כחול לבן?

נכתב על ידי פרימה בלוג.

מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש כשמדברים על חופשה כחול לבן? האם זה חוף עם חול לבן ומי טורקיז? האם זו חופשה ישראלית באחד ממלונות הארץ? מה היא חופשה כחול לבן?

אנחנו בפרימה אוהבים לחשוב שחופשה כחול לבן היא חופשה ישראלית! חופשה שמתרחשת בגבולות הארץ ונהנית בדרך כלל משמים כחולים וכמה ענני כיבשה לבנים שמעטרים את השמים.

חופשה ישראלית

חופשה כחול לבן היא חופשה שמתרחשת בישראל לחופי הים התיכון ונהנית מים כחול עם קצף לבן, אבל בעיקר חופשה ישראלית היא חופשה שמספקת לנו את כל מה שאנחנו אוהבים בחופשה: מנוחה, מקומות חדשים, הנאה, בילוי, אבל גם את התחושה שאנחנו בבית. בתוך המדינה האהובה שלנו, ובעצם בזמן שאנחנו נהנים אנחנו גם מגלגלים ומניעים את הכלכלה הישראלית.